Author: 9***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يجننو خرافيين أجمل مما توقعت صراحة وجودتها ممتازة انصح فيهم جداً
Màu sắc: màu nâu | 3 photo(s)
Price: 220.200₫
Original Price: 256.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 68 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2408130952826484 |
Overall Rating: 4.80/5
Author: 9***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يجننو خرافيين أجمل مما توقعت صراحة وجودتها ممتازة انصح فيهم جداً
Màu sắc: màu nâu | 3 photo(s)
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality is so good and feels like real hair
Màu sắc: màu nâu
Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: màu nâu
Author: 9***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow amazingggggggggggg
Màu sắc: Dark Brown